• YAŞAM TANI TAHLİL LABORATUVARI
    • Sağlıklı ve Mutlu Günler Dileriz
Site Haritası
Takvim
Saat

ANASAYFA

COVİD-19 antikor testleri laboratuvarımzda yapılmaya başlanmıştır.. COVID-19 enfeksiyonu tanısı konmuş hastaların takibinde aşağıda yer alan risk parametreleri, rutin çalışma programımızda olup COVID-19 PROGNOZ PANELİolarak kullanımınıza sunulmuştur. Aşağıdaki testlerden oluşturulmuş panelin çalışması hafta içi her gün yapılacak ve en kısa zamanda sonuç verilecektir.  İnterlökin-6 (IL-6)  C-reaktif protein (CRP)  Prokalsitonin  Ferritin  D-dimer  LDH  Hemogram
31.03.2020
İNFLUENZA A/B TESTİ LABORATUVARIMIZDA YAPILMAKTADIR. GEREKSİZ ANTİBİYOTİK KULLANIMINI ENGELLEYEN BU TEST 30 DK. DA SONUÇ VERMEKTEDİR.
13.03.2020
COVİD-19 Enfeksiyonu için Nücleocapsid ve Spike antijenine karşı ECLİA yöntemiyle total antikor testleri (IgG+IgM) yapılmaktadır. Bu şekilde hem enfeksiyonu geçirenlerde bağışıklık durumu hemde aşı olanlarda aşının etkinliği tespit edilmektedir. Antikor düzeyi rakamsal olarak belirtilmekte bu şekilde bağışıklık düzeyi hakkında da fikir vermektedir.
03.03.2021
ALLİANZ SİGORTA KAZANÇLI KURUM OLDUK. TESTLERİNİZDEN KATKI PAYI ALMIYORUZ.
13.03.2020
Laboratuvarımız Düzen Laboratuvarlar grubunun anlaşmalı laboratuvarıdır.
13.03.2020

YAŞAM TANI  TAHLİL LABORATUVARI tüm bölgeye hitap etmek amacıyla modern cihaz ve yöntemler seçilerek, Biyokimya ve Mikrobiyoloji branşlarında merkez laboratuvar olarak  hizmet vermektedir.

     Tüm laboratuvar testleri uzman doktorların kontrolunda  yetişmiş personel tarafındanyapılmaktadır.

 Test sonuçları internet üzerinden yayınlanmakta ve hasta   istediği takdirde kendi sonuçlarına laboratuarımızdan alacağı şifre ile internet üzerinden ulaşabilmektedir.

          Testlere hergün internal kalite kontrol uygulanmaktadır. Ancak bunla yetinilmeyip dış kalite kontrol programlarına üye olunmuş ve test sonuçları uluslararası kurumların denetimine açılmıştır.

                           

ANLAŞMALI LABORATUVARLARIMIZ


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret5718
Hava Durumu